fotografiatehotné

image01tehotné image04tehotné

o mne...fotografka stanka

Fotografovaniu sa venujem už viac ako 16 rokov, je to moje hobby, ktoré sa stalo aj mojou prácou, pri ktorej si oddýchnem a užívam si čas strávený fotografovaním a postprodukciou. K fotografovaniu som sa dostala úplne náhodou.

Vždy ma fascinoval mamkin fotoaparát značky Zenit. Začala som študovať ako sa s ním pracuje atď. V začiatkoch som fotografovala na klasický čiernobiely film a fotografie som si vyvolávala sama doma v tmavej komore, ktorou sa stala kúpelňa mojich rodičov.

Postupy vyvolávania, ustaľovania som absolvovala ako samouk, z kníh a na vlastných chybách. Dnes môžem povedať, že takéto tajomstvo fotografie, kedy sa dozviete výsledok až o pár týždňoch neskôr, mi veľmi chýba. Digitalizácia nás posúva dopredu a dovoľuje nám zasahovať do snímky a meniť ju.

Dnes pracujem so špičkovou profesionálnou technikou, ktorá robí neuveriteľné fotografie. Som šťastná, že práve prácou sa stala moja najväčšia záľuba. Každé fotografovanie sa snažím robiť jedinečné a príjemné zároveň, pretože spomienku, ktorú budete mať, to sú nie len spomienky na vaše krásne obdobie či už narodenia bábätka, svadby prípadne inej príležitosti, ale je to aj moment samotného fotografovania, ktorý si určite chcete pamätať ako príjemný zážitok a radi si ho zopakujete.

Moja technika: Canon 5D Mark III; Canon EF 24-105mm f/4L IS; Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5; Canon EF 70-300mm f/4-5,6 IS; Canon EF 50mm f/1,4; Canon 600D; Canon 300D;

image02tehotné image05tehotné image03tehotné image06tehotné

cenníktehotné

balíček obsahuje dve fotografovania a to tehotenské foto a foto novorodenca (najlepšie do 10dní po narodení – bábätká sú spavé a vhodné na fotografie, kde bábo spinká, no nie je to nevyhnutné). Obe fotenia cca 1 hodina v interiéri alebo exteriéri. Možnosť zmeny outfitu max. 3 krát. Na fotenie je potrebné prísť vopred upravený. Poradíme Vám s výberom oblečenia. Oblečenie a doplnky si musíte priniesť sami. Rekvizity na fotografovanie sú súčasťou výbavy fotografa.

Spolu z oboch fotení obdržíte profesionálne upravené a retušované fotografie 10ks tlačené (11x17 / 13x18) + 35ks na CD.

Cena fotografovania exteriér alebo štúdio: 80 €


image04tehotné image03tehotné image06tehotné image01tehotné image02tehotné image04tehotné image01tehotné image03tehotné image06tehotné image01tehotné image02tehotné image04tehotné image01tehotné