fotografiaportrét

image01portrét image04portrét

o mne...fotografka stanka

Fotografovaniu sa venujem už viac ako 16 rokov, je to moje hobby, ktoré sa stalo aj mojou prácou, pri ktorej si oddýchnem a užívam si čas strávený fotografovaním a postprodukciou. K fotografovaniu som sa dostala úplne náhodou.

Vždy ma fascinoval mamkin fotoaparát značky Zenit. Začala som študovať ako sa s ním pracuje atď. V začiatkoch som fotografovala na klasický čiernobiely film a fotografie som si vyvolávala sama doma v tmavej komore, ktorou sa stala kúpelňa mojich rodičov.

Postupy vyvolávania, ustaľovania som absolvovala ako samouk, z kníh a na vlastných chybách. Dnes môžem povedať, že takéto tajomstvo fotografie, kedy sa dozviete výsledok až o pár týždňoch neskôr, mi veľmi chýba. Digitalizácia nás posúva dopredu a dovoľuje nám zasahovať do snímky a meniť ju.

Dnes pracujem so špičkovou profesionálnou technikou, ktorá robí neuveriteľné fotografie. Som šťastná, že práve prácou sa stala moja najväčšia záľuba. Každé fotografovanie sa snažím robiť jedinečné a príjemné zároveň, pretože spomienku, ktorú budete mať, to sú nie len spomienky na vaše krásne obdobie či už narodenia bábätka, svadby prípadne inej príležitosti, ale je to aj moment samotného fotografovania, ktorý si určite chcete pamätať ako príjemný zážitok a radi si ho zopakujete.

Moja technika: Canon 5D Mark III; Canon EF 24-105mm f/4L IS; Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5; Canon EF 70-300mm f/4-5,6 IS; Canon EF 50mm f/1,4; Canon 600D; Canon 300D;

image02portrét image05portrét image03portrét image06portrét

cenníkmódny portrét

Fotobalíček „mini portrétne foto“

cca 1/2 hodinové fotografovanie v interiéri alebo exteriéri. Možnosť zmeny outfitu max. 2 krát. Na fotenie je potrebné prísť vopred upravený. Poradíme Vám s výberom oblečenia. Oblečenie a doplnky si musíte priniesť sami.

10 najlepších profesionálne upravených a retušovaných fotografií na CD.

Cena fotografovania: 60 €


Fotobalíček „maxi portrétne foto“

cca 1 hodinové fotografovanie v interiéri alebo exteriéri. Možnosť zmeny outfitu max. 4 krát. Na fotenie je potrebné prísť vopred upravený. Poradíme Vám s výberom oblečenia. Oblečenie a doplnky si musíte priniesť sami.

20 najlepších profesionálne upravených a retušovaných fotografií na CD.

Cena fotografovania: 100 €

image02portrét image04portrét image01portrét image05portrét image03portrét image06portrét image01portrét image02portrét image04portrét image01portrét image04portrét image03portrét image06portrét